18.10 Odlet
V 5 hodin ráno jsme rychle zhltli zbytky zásob
k snídani, naházeli věci do auta a vyrazili přes Soul směrem k letišti.
Nekonečná cesta přes město trvala dvě a půl hodiny a ujeli jsme cca
70km. Těsně před letištěm byl placený úsek dálnice, který nás stál cca
7000 wonů. Vzhledem k tomu, že poplatek byl asi dvakrát vyšší než na
normální dálnici, tak jsme museli vytahat všechny drobné, abychom se
mohli dostat na letiště. Tam jsme půlhodiny sháněli naši půjčovnu, která
se nakonec prezentovala ve formě pečlivého úředníka v obleku, který
postřehl podivně čerstvý škrábanec na nárazníku a začal se o něj
zajímat, naštěstí na předávacím protokolu při odjezdu tam už jeden
škrábanec byl, takže se nám to povedlo ukecat.
Potom jsme mohli rychle vyrazit k letadlu a v klidu počkat na odlet. Přílet do Paříže vycházel z asi 40 minutovým zpožděním, takže jsme se už loučili s navazujícím spojem nebo alespoň zavazadly. Překvapení se konala hned po výstupu z letadla, kdy na nás čekala slečna, která nás naložila do auta a vzala bleskově přes celé letiště a nějakými postraními uličkami nahnala až přímo k odbavení našeho letadla do Vídně. Ještě jsme měli asi 10 minut na návštěvu záchodku a už jsme seděli v letadle do Vídně. Ve Vídni jsme byli včas a k našemu překvapení dokonce přiletěly i naše zavadla. Jediným problémem byly střevní potíže, které očividně pocházely z palubní stravy z letadla z Koreje, kde kimči už bylo poněkud nafouklé. Podařilo se nám chytit poslední autobus do Brna a při čekání před letištní budovou nám za ostrého a studeného větru došlo, že jsme doma.